Slovensky  English  Deutsch  Francais

 



 

Úspechy našich žiakov v školskom roku 2017 / 2018

 

Úspechy našich študentov
Dátum Meno / trieda Názov súťaže Umiestnenie

14.3.2018

Kralovanská Ema / P

Obvodné kolo Pytagoriády - kat.P6

4. miesto

14.3.2018

Čižmárik Martin / T

Obvodné kolo Pytagoriády - kat.P8

5. miesto

14.3.2018

Bednář Adam / T

Obvodné kolo Pytagoriády - kat.P8

6. miesto

15.2.2018

Jáger Tomáš / T

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.D

4.-5. miesto

15.2.2018

Krišková Kristína / S

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.E

3. miesto

15.2.2018

Babják Samuel / S

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.E

1. miesto

14.2.2018

Smolníkova Emma Kristína / Sp

Krajské kolo Olympiády v ANJ - kat.2C2

1. miesto

14.2.2018

Suchá Soňa / Ka

Krajské kolo Olympiády v ANJ - kat.1C

5. miesto

6.2.2018

Krišková Kristína / S

Okresné kolo Geografickej olympiády - kat.F

1. miesto

17.1.2018

Smolníkova Emma Kristína / Sp

Obvodné kolo Olympiády v ANJ - kat.2C2

1. miesto


Športové úspechy
Dátum Meno / trieda Názov súťaže Umiestnenie

5.12.2017

dievčatá
Čereiová Cornélia / III.B
Špilárová Nina / II.B
Kocichová Natália / V.C

Krajské majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

5. miesto

10.11.2017

chlapci
Staroň Filip / I.A
Németh Lukáš / Sp
Šikovanecz Daniel / IV.C

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

6. miesto

9.11.2017

dievčatá
Čereiová Cornélia / III.B
Špaková Adriána / V.C
Kocichová Natália / V.C

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

1. miesto

7.11.2017

chlapci
Kvaska Tomáš / III.B
Kliment Martin / Ka

Regionálne majstrovstvá SŠ v bedmintone

5. miesto

6.11.2017

dievčatá
Pálková Zuzana / Ok
Opršalová Klára / II.A

Regionálne majstrovstvá SŠ v bedmintone

3. miesto

25.10.2017

chlapci
Kvaska Tomáš / III.B
Kliment Martin / Ka

Krajské majstrovstvá SŠ v bedmintone

6. miesto

24.10.2017

dievčatá
Pálková Zuzana / Ok
Jenčová Natália / Sx

Krajské majstrovstvá SŠ v bedmintone

3. miesto

19.10.2017

chlapci
Staroň Filip / I.A
Németh Lukáš / Sp
Šikovanecz Daniel / IV.C
Žiga Kristián / T

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

3. miesto

18.10.2017

dievčatá
Lemesányiová Sára / I.B
Čereiová Cornélia / III.B
Špaková Adriána / V.C
Kocichová Natália / V.C

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

2. miesto

17.10.2017

chlapci
Kvaska Tomáš / III.B
Kliment Martin / Ka

Regionálne majstrovstvá SŠ v bedmintone

4. miesto

18.10.2017

dievčatá
Pálková Zuzana / Ok
Jenčová Natália / Sx

Regionálne majstrovstvá SŠ v bedmintone

3. miesto

28.9.2017

Francan Jakub / Ok
Rusnák Ondrej / III.A
Garančovská Lenka / I.A
Krajcov8 Terézia/ III.A

Beh o pohár starostu Košice - Staré mesto

3. miesto
5. miesto
4. miesto
5. miesto

 

 

 


ODKAZY


AKTUÁLNE
   
© 2009-2015 gjak.sk
designed by -jk-