Slovensky  English  Deutsch  Francais

 



 

Úspechy našich žiakov v školskom roku 2016 / 2017

 

Úspechy našich študentov
Dátum Meno / trieda Názov súťaže Umiestnenie

6.-9.4.2017

Grega Ivan / V.B

Celoštátne kolo Fyzikálnej olympiády

skupina víťazov - 5.miesto

31.3.2017

Berecká Silvia / Ki

Ruské slovo

2. miesto

-

Katová Júlia / I.B

Medzinárodná súťaž SCI-FI poviedka - Keď si vymýšľam... - 1.kat

2. miesto

28.-29.3.2017

Smolníkova Emma Kristína / Sx

Celoštátne kolo Olympiády v ANJ - kat.2C2

2. miesto

22.3.2017

Berecká Silvia / Ki

Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín - 4.kat.

2. miesto

17.3.2017

Kusendová Zoja / Pr

Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín - 2.kat.

3. miesto

22.2.2017

Berecká Silvia / Ki

Krajské kolo Ruské slovo

1. miesto

16.2.2017

Katonová Diana / Ka

Okresné kolo Biologickej olympiády - kat.C

1. miesto

16.2.2017

Dudášová Ingrid / Ka

Krajské kolo Olympiády v NEJ - kat.1B

4. miesto

16.2.2017

Kubrická Kristína / Sp

Krajské kolo Olympiády v NEJ - kat.2B

5. miesto

15.2.2017

Sabo Adam / IV.A

Krajské kolo Olympiády v ANJ - kat.2C1

4. miesto

15.2.2017

Sedmáková Bianka / Ka

Krajské kolo Olympiády v ANJ - kat.1C

6. miesto

15.2.2017

Smolníkova Emma Kristína / Sx

Krajské kolo Olympiády v ANJ - kat.2C2

1. miesto

14.2.2017

Kliment Pavol / Ka

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.C

1. miesto

14.2.2017

Vajdel Branislav / Ka

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.C

5.-6. miesto

14.2.2017

Jáger Tomáš / Se

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.E

3. miesto

14.2.2017

Babják Samuel / Pr

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.F

1. miesto

14.2.2017

Stanová Terézia / Pr

Okresné kolo Dejepisnej olympiády - kat.F

4.-6. miesto

10.2.2017

Špaková Adriána / IV.C

Krajské kolo Olympiády v RUJ - kat.B2

4. miesto

10.2.2017

Gombitová Dominika / IV.C

Krajské kolo Olympiády v RUJ - kat.B1

7. miesto

9.2.2017

Grega Ivan / V.B

Krajské kolo Fyzikálnej olympiády

1.miesto

7.2.2017

Katonová Diana / Ka

Okresné kolo Geografickej olympiády - kat.C

12. miesto

6.2.2017

Čabra Ivan / I.A

Krajské kolo Olympiády vo FRJ - kat.2A

4. miesto

6.2.2017

Čuha Radoslav / V.B

Krajské kolo Olympiády vo FRJ - kat.2B

1. miesto

1.2.2017

Hrenykóová Klára / Sp

Krajské kolo Olympiády zo SJL - kat.A

2. miesto

1.2.2017

Šefranková Janka / Sx

Okresné kolo Olympiády zo SJL - kat.B

1. miesto

19.1.2017

Kubrická Kristína / Sp

Okresné kolo Olympiády v NEJ - kat.2B

2. miesto

19.1.2017

Dudášová Ingrid / Ka

Okresné kolo Olympiády v NEJ - kat.1B

1. miesto

18.1.2017

Smolníkova Emma Kristína / Sx

Obvodné kolo Olympiády v ANJ - kat.2C2

2. miesto

2.12.2016

-

Lomihlav

5. miesto

15.11.2016

Sedmáková Bianka / Ka

Okresné kolo Olympiády zo SJL

4.miesto

14.11.2016

Grega Ivan / V.B

Pamätný list sv. Gorazda

-


Športové úspechy
Dátum Meno / trieda Názov súťaže Umiestnenie

4.-5.4.2017

dievčatá
Kapraľová Katarína / V.A
Halászová Noémi / IV.A
Peterčáková Iveta / V.B
Mitríková Lucia / IV.C
Sabolová Petra / I.B
Vajdová Katarína / V.A
Martončíková Ema / III.B
Bombová Lucia / Sp
Vašková Miroslava / I.B
Jurčová Barbora / V.B

Regionálne majstrovstvá SŠ vo volejbale

2. miesto

13.3.2017

-
Vajdel Branislav / Ka
Grega Igor / Ka
Zvara Filip / Sk
Tomečko Dávid / Ka
Kout Lukáš / Sk
Gregor Baldo / Sk
Mašľan Ján Martin / Sk
Kliment Pavol / Ka
Maťaš Patrik / T
Korán Tomáš / T
Kliment Martin / T
Hajduk Matej / T

Zober loptu, nie drogy

1. miesto

9.11.2016

dievčatá
Halászová Noemi / IV.A
Čereiová Cornélia / II.B
Špaková Adriána / IV.C
Porvažníková Júlia / Ki

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

5. miesto

25.10.2016

dievčatá
Gajdošová Ivana / V.A
Jurčová Barbora / V.B
Bajusová Daniela / III.A

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

6. miesto

25.10.2016

Gajdošová Ivana / V.A

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

8. miesto

12.10.2016

dievčatá
Gajdošová Ivana / V.A
Kapraľová Katarína / V.A
Jurčová Barbora / V.B

Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu

1. miesto

12.10.2016

Gajdošová Ivana / V.A

Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu

2. miesto

12.10.2016

chlapci
Beli Michal / IV.C
Francan Jakub / Sp
Grega Ivan / V.B

Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu

6. miesto

29.9.2016

Kapraľová Katarína / V.A
Jurčová Barbora / V.B
Francan Jakub / Sp
Beli Michal/ IV.C

Beh o pohár starostu Košice - Staré mesto

1. miesto
2. miesto
3. miesto
6. miesto

27.9.2016

dievčatá
Gajdošová Ivana / V.A
Jurčová Barbora / V.B
Papugová Andrea / V.A

Regionálne majstrovstvá v cezpoľnom behu

2. miesto

27.9.2016

jednotlivci
Gajdošová Ivana / V.A

Regionálne majstrovstvá v cezpoľnom behu

2. miesto

27.9.2016

chlapci
Beli Michal / IV.C
Francan Jakub / Sp
Radoslav Čuha / V.B

Regionálne majstrovstvá v cezpoľnom behu

3. miesto

 

 

 


ODKAZY


AKTUÁLNE

   
© 2009-2015 gjak.sk
designed by -jk-