Slovensky  English  Deutsch  Francais

 



 

Úspechy našich žiakov v školskom roku 2014 / 2015

 

Úspechy našich študentov
Dátum Meno / trieda Názov súťaže Umiestnenie

-

Miroslav Kassay / II.A

Krajské kolo Biologickej olympiády

2. miesto

30.4.2015

Darina Mazáková / Sk

Celoslovenské kolo Biblickej olympiády 2015

2. miesto

17.–19.4.2015

Miroslav Kassay / II.A

Celoslovenské kolo Biologickej olympiády

17. miesto
(úspešný riešiteľ)

10.4.2015

Sofia Matiková / II.B

Spievame po francúzsky

2. miesto

8.4.2015

Martin Kliment / Pr
Klaudia Kováčová / Pr

Obvodné kolo Matematickej olympiády
kategória Z6

2.-3.miesto
2.-3.miesto

8.4.2015

Ivana Kobyľanová / Sk

Obvodné kolo Matematickej olympiády
kategória Z7

5.-6.miesto

31.3. - 1.4.2015

Bruno Tall / V.B

Celoštátne kolo Olympiády v anglickom jazyku
kategória 2C1

4. miesto

31.3. - 1.4.2015

Emma Kristína Smolníková / Ka

Celoštátne kolo Olympiády v anglickom jazyku
kategória 1C

1. miesto

31.3.2015

Ivan Grega / III.B

Krajské kolo Matematickej olympiády
kategória B

4.miesto

26.3.2015

Janka Šefranková / Ka
Barbora Butalová / Ka

Obvodné kolo Chemickej olympiády

11.miesto
14.-15.miesto

24.3.2015

Pavol Kliment / Sk

Obvodné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín
poézia - 3.kategória

čestné uznanie

24.3.2015

Martin Kliment / Pr

Obvodné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín
próza - 2.kategória

1.miesto

24.3.2015

Zuzana Písečná / Ka

Obvodné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín
próza - 3.kategória

1.miesto

17.3.2015

Dávid Štulajter / Te

Obvodné kolo Pytagoriády
kategória P8

5.miesto

17.3.2015

Martin Kliment / Pr
Matej Hajduk / Pr

Obvodné kolo Pytagoriády
kategória P6

3.miesto
6.miesto

12.2.2015

Branislav Vajdel / Sk

Obvodné kolo Dejepisnej olympiády
kategória E

3. miesto

12.2.2015

Boris Bača / Ka

Obvodné kolo Dejepisnej olympiády
kategória C

3. miesto

5.2.2015

Diana Katonová / Sk

Okresné kolo Geografickej olympiády

7. miesto


Športové úspechy
Dátum Meno / trieda Názov súťaže Kolo Umiestnenie

2.-3.6.2015

študentky
Andrea Papugová / III.A
Katarína Kapraľová / III.B
Bianca Gross / IV.A
Silvia Jůzová / IV.B
Ivana Gajdošová / III.A

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu

celoslovenské

1. miesto

2.-3.6.2015

študenti
Erik Duhaň / IV.A
Ivan Grega / III.B
Ján Špak / V.B
Šimon Tabačko / Sp

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu

celoslovenské

2. miesto

2.-3.6.2015

študentky
Andrea Papugová / III.A

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu

celoslovenské

2. miesto

2.-3.6.2015

žiačky
Daniela Bajusová / I.A

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu

celoslovenské

3. miesto

2.-3.6.2015

žiaci
Jakub Francan / Ki
Štefan Kučinský / I.A
Branislav Macko / I.B
Martin Grajcár / I.C

Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu

celoslovenské

4. miesto

6.5.2015

žiačky
Daniela Bajusová / I.A

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

1. miesto

6.5.2015

študentky
Andrea Papugová / III.A

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

1. miesto

6.5.2015

študentky
Katarína Kapraľová / III.A

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

2. miesto

6.5.2015

študentky
Bianca Gross / IV.A

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

3. miesto

6.5.2015

študentky
Andrea Papugová / III.A
Katarína Kapraľová / III.A
Bianca Gross / IV.A
Silvia Jůzová / IV.B

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

1. miesto

6.5.2015

študenti
Tomáš Gajdoš / V.B
Ivan Grega / III.B
Michal Beli / II.C
Adam Piovarčí / II.A

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

1. miesto

6.5.2015

žiačky
Daniela Bajusová / I.A
Ema Petreková / II.C
Natália Andrejková / I.B
Magdaléna Heveriová / I.A

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

2. miesto

6.5.2015

žiaci
Jakub Francan / Ki
Štefan Kučinský / I.A
Branislav Macko / I.B
René Lumcer / I.C

Majstrovstvá kraja v orientačnom behu

krajské

2. miesto

2.-3.5.2015

Alexandra Giraltošová / I.C

medzinárodná súťaž DRUŽBA v ľahkej atletike
vrh guľou

medzinárodné

1. miesto

2.-3.5.2015

Adriána Špaková / II.C

medzinárodná súťaž DRUŽBA v ľahkej atletike
beh na 800 m

medzinárodné

3. miesto

30.4.2015

dievčatá
Radka Stašová / IV.B

Majstrovstvá kraja v atletike
beh na 400 m

krajské

1. miesto

30.4.2015

dievčatá
Alexandra Giraltošová / I.C

Majstrovstvá kraja v atletike
vrh guľou

krajské

3. miesto

30.4.2015

chlapci
Dávid Phung / Ok

Majstrovstvá kraja v atletike
beh na 100 m

krajské

3. miesto

30.4.2015

chlapci
Ivan Grega / III.B

Majstrovstvá kraja v atletike
beh na 800 m

krajské

3. miesto

30.4.2015

chlapci
Matúš Melega / III.A

Majstrovstvá kraja v atletike

krajské

4. miesto

30.4.2015

chlapci
Jakub Francan / kvinta

Majstrovstvá kraja v atletike
hod oštepom

krajské

5. miesto

30.4.2015

chlapci
Dušan Kmec / II.C

Majstrovstvá kraja v atletike
hod diskom

krajské

5. miesto

30.4.2015

dievčatá
Bianca Gross / IV.A

Majstrovstvá kraja v atletike
hod oštepom

krajské

5. miesto

30.4.2015

dievčatá
Silvia Jůzová / IV.B

Majstrovstvá kraja v atletike
hod diskom

krajské

5. miesto

30.4.2015

dievčatá
Daniela Bajusová / I.A

Majstrovstvá kraja v atletike
beh na 800 m

krajské

6. miesto

30.4.2015

chlapci
Ján Špak / V.B

Majstrovstvá kraja v atletike
hod diskom

krajské

6. miesto

30.4.2015

dievčatá
Silvia Jůzová / IV.B

Majstrovstvá kraja v atletike
beh na 1500 m

krajské

6. miesto

28.4.2015

dievčatá
Katarína Kapraľová / III.A
Iveta Peterčáková / III.B
Jana Muchinová / V.B
Noemi Halászová / II.A
Bianka Gross / IV.A
Alexandra Sabolová / I.B
Bianka Vojakovičová / V.B
Lucia Mitríková / II.C

Majstrovstvá kraja SŠ vo volejbale

krajské

3. miesto

18.-24.4.2015

dievčatá
Andrea Papugová / III.A

Školské majstrovstvá sveta v orientačnom behu

celosvetové

15.-16. miesto

14.-15.4.2015

dievčatá
Katarína Kapraľová / III.A
Iveta Peterčáková / III.B
Jana Muchinová / V.B
Noemi Halászová / II.A
Bianka Gross / IV.A
Alexandra Sabolová / I.B
Štefánia Suchodolinská / IV.B
Bianka Vojakovičová / V.B
Lucia Mitríková / II.C

Regionálne majstrovstvá SŠ vo volejbale

regionálne

1. miesto

9.4.2015

dievčatá
Katarína Kapraľová / III.A
Iveta Peterčáková / III.B
Jana Muchinová / V.B
Noemi Halászová / II.A
Bianka Gross / IV.A
Alexandra Sabolová / I.B
Štefánia Suchodolinská / IV.B
Lucia Legáthová / IV.B
Kristína Puskásová / IV.B

Veľkonočný volejbalový turnaj

-

1. miesto

24.3.2015

chlapci
Daniel Korčák / IV.B
Martin Pajtaš / V.B
Ján Špak / V.B
Martin Rešovský / V.A
Tomáš Selmeci / III.B
Erik Duhaň / IV.A

Regionálne majstrovstvá SŠ

regionálne

5. miesto

17.12.2014

mix
Katarína Kapraľová / III.A
Lucia Mitríková / II.C
Iveta Peterčáková / III.B
Jana Muchinová / V.B
Bianka Gross / IV.A
Daniel Korčák / IV.B
Martin Pajtaš / V.B
Ján Špak / V.B
Martin Rešovský / V.A
Tomáš Selmeci / III.B
Erik Duhaň / IV.A

Vianočný MIXVOLEJBALOVÝ turnaj

-

2. miesto

27.11.2014

dievčatá
Pálková Zuzana / kvinta
Köverová Laura / I.C

Majstrovstvá kraja žiačok v bedmintone SŠ

krajské

2. miesto

24.-25.11.2014

chlapci
Pajtaš / V.B
Pásztor / Oktáva

Majstrovstvá kraja v bedmintone SŠ

krajské

2. miesto

24.-25.11.2014

dievčatá
Lukačinová
Bargerová / Oktáva

Majstrovstvá kraja v bedmintone SŠ

krajské

4. miesto

18.11.2014

dievčatá
Geschwandtnerová / III.A

Regionálne kolo v aerobiku

regionálne

3. miesto

11.11.2014

dievčatá
Pálková Zuzana / kvinta
Köverová Laura / I.C
Korpová Laura / I.C

Majstrovstvá v bedmintone žiakov

okresné

1. miesto

11.11.2014

chlapci
Kliment Martin / príma
Do Qouc Hung / I.A
Tóth Marek / príma

Majstrovstvá v bedmintone žiakov

okresné

3. miesto

8.11.2014

dievčatá
Gajdošová Ivana / III.A
Kapraľová Katarína / III.A
Papugová Andrea / III.A
Bajusová Daniela / I.A
Andrejková Natália / I.B

Kvalifikácia na majstrovstvá sveta školskej mládeže v orientačnom behu

kvalifikácia

2. miesto

8.11.2014

dievčatá
Papugová Andrea / III.A

Kvalifikácia na majstrovstvá sveta školskej mládeže v orientačnom behu

kvalifikácia

3. miesto

8.11.2014

chlapci
Tabačko Šimon / Sp
Francan Jakub / Ki
Dráb Dalibor / III.A

Kvalifikácia na majstrovstvá sveta školskej mládeže v orientačnom behu

kvalifikácia

7. miesto

6.11.2014

družstvo
Radoslav Čuha / III.B
Ivan Grega / III.B
Michal Vaňo / III.B
Filip Gdovin / III.A
Daniel Korcsmáros / IV.A
Michal Choma / IV.A
Samuel Muller / IV.A
Michal Beli / II.C
Tomáš Tóth / II.C
Samuel Smerecký / I.B
Martin Grajcar / I.B

Regionálne majstrovstvá SŠ vo florbale

regionálne

2. miesto v skupine

4.-5.11.2014

dievčatá
Natália Kocichová / II.C
Noemi Halászová / II.A
Alexandra Dzurovčinová / I.A
Natália Dzurovčinová / I.C

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

regionálne

5. miesto

4.-5.11.2014

chlapci
Štefan Mihalik / IV.B
Vincent Kocsis / IV.A
Daniel Šikovanecz / I.C

Regionálne majstrovstvá SŠ v stolnom tenise

regionálne

9. miesto

23.10.2014

dievčatá
Gajdošová Ivana / III.A
Kapraľová Katarína / III.A
Papugová Andrea / III.A

Majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu

celoslovenské

5. miesto

20.-21.10.2014

dievčatá
Sára Bargerová / Ok
Michaela Lukačinová / Ok

Regionálne majstrovstvá SŠ v bedmintone

regionálne

3. miesto

20.-21.10.2014

chlapci
Martin Pajtaš / V.B
Slavomír Pásztor / Ok

Regionálne majstrovstvá SŠ v bedmintone

regionálne

1. miesto

7.10.2014

dievčatá
Gajdošová Ivana / III.A
Kapraľová Katarína / III.A
Papugová Andrea / III.A

Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu

krajské

1. miesto

7.10.2014

chlapci
Tabačko Šimon / Sp
Francan Jakub / Ki
Grega Ivan / III.B

Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu

krajské

2. miesto

7.10.2014

Tabačko Šimon / Sp
Kapraľová Katarína / III.A

Majstrovstvá kraja v cezpoľnom behu

krajské

2. miesto
3. miesto

2.10.2014

Kapraľová Katarína / III.A
Jůzová Silvia / IV.B
Tabačko Šimon / Sp
Francan Jakub / Ki

Beh o pohár starostu Košice - Staré mesto

1. miesto
3. miesto
2. miesto
3. miesto

24.9.2014

dievčatá
Gajdošová Ivana / III.A
Kapraľová Katarína / III.A
Papugová Andrea / III.A

Regionálne majstrovstvá SŠ v cezpoľnom behu

regionálne

1. miesto

24.9.2014

chlapci
Tabačko Šimon / Sp
Francan Jakub / Ki
Grega Ivan / III.B

Regionálne majstrovstvá SŠ v cezpoľnom behu

regionálne

2. miesto

 

 

 


ODKAZY


AKTUÁLNE
   
© 2009-2015 gjak.sk
designed by -jk-