Slovensky  English  Deutsch  Francais

 



 

Mimoriadne úspechy

 

Ivan Grega
Začal študovať v školskom roku 2012/13 na 5-ročnom gymnáziu
  • 2. miesto v Európskej fyzikálnej olympiáde (Estónsko) / máj 2017
  • 5. miesto v celoštátnom kole Fyzikálnej olympiády - kat. A / apríl 2017
  • Účastník Intel ISEF 2016, Phoenix (USA) / máj 2016
  • 1. miesto v celoslovenskom kole SOČ - kat. Problematika voľného času /2015/2016 (spolupráca s Tomášom Selmecim)
  • 7. miesto v celoštátnom kole Fyzikálnej olympiády - kategória A / apríl 2016
  • 2. miesto na Súťaži mladých onkológov o najlepšiu prácu v oblasti onkologického výskumu / marec 2016
  • Festival vedy a techniky Amavet, Bratislava - postup na Intel ISEF 2016, Phonenix
  • 2. miesto na majstrovstvách Slovenska v orientačnom behu družstiev / jún 2016
  • 3. miesto na majstrovstvách Slovenska v štafetovom orientačnom behu / jún 2016

  • Tomáš Selmeci
    Začal študovať v školskom roku 2012/13 na 5-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto v celoslovenskom kole SOČ - kat. Problematika voľného času /2015/2016 (spolupráca s Ivanom Gregom)

    Lucia Koštialová
    Začala študovať v školskom roku 2012/13 na 8-ročnom gymnáziu
    • 3. miesto v celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku - kat. 1C/2015/2016

    Emma Kristína Smolníková
    Začala študovať v školskom roku 2011/12 na 8-ročnom gymnáziu
    • 2. miesto v celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku - kat. 2C2/2016/2017
    • 1. miesto v celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku - kat. 2C2/2015/2016
    • 1. miesto v celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku - kat. 1C/2014/2015
    • 1. miesto v celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku - kat. 1C/2013/2014

    Zuzana Pálková
    Začala študovať v školskom roku 2010/11 na 8-ročnom gymnáziu
    • 6. miesto v školských majstrovstvách sveta v bedmintone, apríl 2016, Malta

    Andrea Papugová
    Začala študovať v školskom roku 2012/13 na 5-ročnom gymnáziu
    • 3. miesto v školských majstrovstvách Slovenska v orientačnom behu, jún 2016
    • 15.-16. miesto v školských majstrovstvách sveta v orientačnom behu, apríl 2015, Turecko (Kemer)
    • 2. miesto v školských majstrovstvách Slovenska v orientačnom behu, jún 2015

    Anetta Némethová
    Začala študovať v školskom roku 2009/10 na 5-ročnom gymnáziu
    • 5. miesto na celoeurópskom debatnom turnaji Debate@Europe v Amsterdame /nov.- dec.2012
    • Umiestnila sa v prvej desiatke na BSDC (Bratislava School Debating Competition), medzinárodnom debatnom podujatí - 2011/12

    Slávka Marcinová
    Začala študovať v školskom roku 2007/08 na 5-ročnom gymnáziu
    • 1.miesto v celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku v školskom roku 2011/12
    • úspešná riešiteľka v Olympiáde ľudských práv

    Kristína Butalová
    Začala študovať v školskom roku 2005/06 na 8-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto na celoslovenskom kole Biblickej olympiády v školskom roku 2012/13
    • 1. miesto na celoslovenskom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry v školskom roku 2012/13

    Dávid Hudec
    Začal študovať v školskom roku 2005/06 na 8-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto na celoslovenskom kole Olympiády v anglickom jazyku v kategórii 2C1 v školskom roku 2012/13

    Branislav Viliam Hakala
    Začal študovať v školskom roku 2010/11 na 5-ročnom gymnáziu
    • Účastník Intel ISEF 2014,Los Angeles (USA) / máj 2014
    • 3. miesto v celoštátnom kole Geografickej olympiády - kategória CD / marec 2014
    • Účasť na Conference on Supernovae 2013, Yukawa Institute for Theoretical Physics, Kyoto University (Japonsko) / október 2013
    • Festival vedy a techniky 2013, Bratislava - postup na Intel ISEF 2014, Los Angeles
    • Účasť (s podporou CEF v rámci projektu TNE) na Conference on Supernovae 2013, Yukawa Institute for Theoretical Physics, Kyoto University, Japonsko
    • Účastník konferencie ESE 2012 (EXPO Science Europe) v Tule (Rusko) / júl 2012
    • Festival vedy a techniky 2012, Bratislava - postup na Expo Sciences International 2013 - Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty
    • 1. miesto v celoštátnom kole SOČ / 30.4.2012
      Súťažný odbor 02 MAT, FYZ
      názov práce: Spektroskopia supernov
    • 2. miesto v celoštátnom kole Geografickej olympiády - kategória B / marec 2012

    Kornélia Linkeschová
    Začala študovať v školskom roku 2008/9 na 5-ročnom gymnáziu
    • 6-násobná Majsterka Slovenka v karate.
    • Ako členka Karate Klub Union vybojovala v rôznych súťažiach európskeho a svetového významu už 77 medailí, z toho 39 zlatých, 16 strieborných a 22 bronzových. Na majstrovstvá Európy v roku 2010 v tureckom Izmíre a v roku 2011 c srbskom Novom Sade obsadila 5. miesto. Od roku 2008 je v užšom kádri reprezentácie SR.

    Martin Podlubný
    Začal študovať v školskom roku 2007/8 na 5-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto v celoštátnom kole SOČ /29.5.2010
      Súťažný odbor 01 - matematika, fyzika, informatika
      názov práce: Exaktné rozdeľovanie slov v angličtine s aplikáciou vo webovej typografii
    • SPECIAL PRIZE v súťaži EU CONTEST FOR YOUNG SCIENTISTS
      Účasť na 25. ročníku Adolescents Science and Technology Innovation Contest v Číne (7.-13.8.2010)
    • Talent Novej Európy - INFORMATIKA
      Titul udeľuje Stredoeurópska nadácia a spoločnosť Slovnaft a.s.
    • 1. miesto v súťaži DL Juniori MS 2009/2010
      Člen basketbalového družstva Slávia TU Košice

    Richard Németh
    Začal študovať v školskom roku 2007/8 na 5-ročnom gymnáziu
    • 4. miesto v celoštátnom kole SOČ /29.5.2010
      Súťažný odbor 01 - problematika voľného času
      názov práce: Akustická gitara a kompozícia jednoduchej gitarovej skladby

    Peter Kastella (neskôr Štiavnický)
    Začal študovať v školskom roku 2006/7 na 5-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto v celoštátnom kole SOČ /1.5.2009
      Súťažný odbor 13 - história
      názov práce: Genealógia rodu Styavnitzky

    Andrej Studenčan - skupina Outline
    Začal študovať v školskom roku 2001/2 na 5-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto na U.S.Steel Košice Talent Night Show /2.9.2005
      kategória: hudobné skupiny
      miesto konania: Košice

    Michal Jokl
    Začal študovať v školskom roku 1998/9 na 8-ročnom gymnáziu
    • 5. miesto na II. majstrovstvách sveta v skialpinizme
      kategória: kadet
      miesto konania: Vald'aram (Španielsko)
      2.3. - 6.3.2004

    Slávka Polončáková
    Začala študovať v školskom roku 1999/2000 na 8-ročnom gymnáziu
    • 1. miesto na U.S.Steel Košice Talent Night Show /5.9.2003
      kategória: spevák
      miesto konania: Košice

    Martin Prezbruchý
    Začal študovať v školskom roku 1999/2000 na 5-ročnom gymnáziu
    • Majstrovstvá SR mužov a žien 2003
      miesto konania: Košice
      disciplína: skok do diaľky
      výkon: 727 cm
      umiestnenie: strieborná medaila
    • Majstrovstvá sveta stredných škôl 2002
      miesto konania: Španielsko - Malága
      disciplíny: skok do diaľky – 4. miesto – výkon 646
      beh cez prekážky na 110 m – 5. miesto – 15,76 s
      výkon: 727 cm

    Štefan Tkáč
    Začal študovať v školskom roku 1997/8 na 8-ročnom gymnáziu
      1. miesto za projekt Coandov efekt a jeho aplikácia na nekonečné krídlo makety X-600 v súťaži European Union Contest for Young Scientists Slovak national competition.
    • Účasť na svetovej prezentácií projektov v Írskom Dubline (24. - 30. september 2004)

     

     


    ODKAZY


    AKTUÁLNE
       
    © 2009-2015 gjak.sk
    designed by -jk-